Domů Report ze zápasu HC Olomouc – HC Kometa Brno 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

HC Olomouc – HC Kometa Brno 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Před druhou hodinou odpolední jsme se s Fan klubem sešli u Bohémy a čekali na autobus, který nás zavezl až do Olomouce. Cesta utíkala velice rychle. Autobusem voněly řízečky, klobásky, okurky dokonce i buchtičky. Na Hanou jsme dojeli ve velice dobré náladě a hlavně najezení. Protože jsme měli spoustu času, navštívili jsme místní bar nedaleko zimního stadionu. Bylo docela vtipné, že komeťáci obsadili hospodu skoro v centru Olomouce, kde krom nás a barmana nikdo nebyl. Občerstvili jsme se, naladili hlasivky a vydali se zpět k zimnímu stadionu.  Sektor pro hosty byl docela pořádně narvaný, takže bylo docela obtížné najít si nějaké místečko. V komeťáckém kotli panovala velice dobrá atmosféra a výkon našich hokejistů k ní jen plusově přispíval. I když hodněkrát jsme se během utkání museli držet za hlavu a říkali si, že naši kluci v zápase měli víc štěstí, jak rozumu. Olomouc měla vyloženě smůlu. Kometu několikrát zachránila tyčka, nebo Čiliak. I přesto, že byli v zápase převážně vylučovaní hráči Brna, dokázala Kometa vyhrát a my si užili děkovačku, v olomoucké plecharéně. Před odjezdem do Brna, jsme se zastavili na menším nákupu v Bille, zatancovali si na parkovišti a bouchli šampáňa na vítězství. Cestou zpět do Brna, jsme dojedli a dopili naše zásoby jídla a pití. Ve Štatlu jsme byli už kolem deváté hodiny večerní, někteří pokračovali ještě v oslavách, jiní se vydali na autobus a jeli domů.

Foto: Hanča Holíková