Domů Report ze zápasu ČESKO – RUSKO

ČESKO – RUSKO

Ještě jsme nedospali předchozí výjezd a už se někteří z nás vydali na další. Lístky nám ležely v šuplíku asi měsíc a my jen netrpělivě odpočítávali dny do zápasu. Do Ostravy se naplnilo jedno auto a my si reprezentační výjezd moc užili. K Ostravar aréně jsme dorazili akorát na čas. Na parkovišti jsme si dali svačinku, oblékli dresy a vyrazili k turniketům. Za turnikety jsme se museli jít hned občerstvit a ochutnat místní pivo, abychom byli na zápas pořádně naladěni. Než jsme se dostali na tribuny, tak jsme s radostí vyhověli paní s žádostí o foto k propagační akci vyfoť se s hastagem #spolecnetvorime. Veliké překvapení bylo, když se na kostce objevil v prezentačním dresu Michal Chylík, který moderuje zápasy Komety Brno. V zápase nám největší radost dělali naši kluci z Komety. Michal Kempný hraje sice momentálně za Omsk, ale stále je to náš odchovanec a bylo pěkné vidět Kempného i Jana Hrušku v reprezentačním dresu. Kempasovi se zápas velice povedl. Dvě asistence u dvou gólů a zaslouženě si odnesl cenu pro nejlepšího hráče utkání. My ho za to odměnili známým brněnským pokřikem to jsou koně, naše koně, koně brněnský! Český tým sice zápas prohrál, ale atmosféra byla naprosto úžasná a skvělá. Když v prosinci sehrála reprezentace zápas v Praze v O2 aréně bylo dle mého názoru docela ticho. V Ostravě skákal celý stadion, a když se českému týmu podařilo vyrovnat, tak měl člověk pocit, že ta aréna spadne. Z Ostravy jsme dojeli do Brna asi kolem osmnácté hodiny. Po cestě zpátky většina z nás spala, protože dva dny aktivního fandění dá člověku opravdu zabrat. Odnášíme si z Ostravy krásné vzpomínky a už se těšíme na další reprezentační zápas v Česku.