Domů FanKlub Fan Klub obhájil titul!

Fan Klub obhájil titul!

V neděli 18.12.2016 probíhala na Hokejových halách dětí a mládeže vyřazovací část Turnaje hokejových fanoušků v ledním hokeji. Na účastnících i organizátorech, byla znát únava z předchozího dne a také nevyspalost ze společného večera. Bitvy o určitá umístění byly velmi ostré a hráči soupeři nenechali nic zadarmo. Což dokazují i bitky, které byly součástí snad každé herní části. Do finálového zápasu se probojovali hokejisté Fan Klubu HC Kometa Brno a hráči Sparta Praha Fans. Před finálovým soubojem byl Erikovi předán šek na 30 000Kč, zazněla státní hymna, Erik hodil čestné buly a utkání začalo. Byl to dramatický souboj. Sparta nejprve vedla 3:0, ale Brno dokázalo vyrovnat a vzít si vedení na svoji stranu. Nakonec Fan Klub porazil Spartu 6:5 a slavil obhajobu titulu. Velký potlesk si zasloužili i hokejisté z Prahy, protože celý turnaj odehráli pouze v deseti lidech! Ceny účastníkům turnaje předával hráč brněnské Komety Tomáš Vincour. Následovala společná fotka a návrat domů.

Celkové umístění:

1.místo Fan Klub HC Kometa Brno