Hráči Fan Klubu Komety podpořili dobrou věc

O uplynulém víkendu se v Brně konal benefiční badmintonový turnaj, který  pořádala nezisková organizace Liga vozíčkářů pod záštitou českého reprezentanta Petra Koukala. Výtěžek z turnaje byl určen na výcvik asistenčních psů pro handicapované.

Turnaj se hrál podle Švýcarského systému ve čtyhře mužů, žen a párů. Akce se zúčastnilo také několik hráčů Fanklubu Komety Brno a i přes umístění na samém dně tabulky pomohli vytvořit skvělou atmosféru turnaje.

Výtěžek z turnaje nakonec činil skvělých cca 78 000 Kč a pro Fanklub Komety je ctí, že mohl být alespoň nepatrnou součástí této dobročinné akce. Děkujeme tímto Lize vozíčkářů za skvěle strávený den v příjemné společností a přejeme mnoho úspěchů  v budoucnu.

FOTOGRAFIE Z TURNAJE NAJDETE ZDE

wpDiscuz