Domů Akce Kometa slaví obhajobu!

Kometa slaví obhajobu!

Dneska se na ledě brněnské DRFG arény  v rámci přípravných zápasů odehrálo utkání o Pohár hejtmana Jihomoravského kraje. Jeden duel už Kometa odehrála v únoru ve Znojmě, kde brněnští hokejisté dokázali Orly porazit 3:1 a zvedli nad hlavu pohár. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Fanoušci obou celků vytvořili na stadiónu velice slušnou atmosféru a sledovali opravdu pěkný hokej plný akcí. Gólová smršť přišla na konci první dvacetiminutovky. Nejprve stav zápasu otevřel HYNEK ZOHORNA a hned chvilku na to vstřelil svůj premiérový gól v dresu Komety MARTIN NEČAS. Než fanoušci stihli oslavit dvě branky, Znojmo poslalo brněnským hokejistům tzv. gól do kabiny a první třetina skončila. Což ovšem neskončilo, tak to byla střelecká forma mladého forvarda MARTINA NEČASE. Sedmnáctiletý útočník skóroval ve všech dvacetiminutovkách. Při jeho třetím gólu začaly na led padat kšiltovky, čepice a každému fanouškovi se vrylo do paměti číslo 88, nebo jméno Nečas. Martin si zaslouženě z dnešního zápasu odnáší ocenění pro nejlepšího hráče utkání a potlesk všech 5317 diváků. Kometa tedy porazila Znojmo na svém ledě 4:1 a znovu zvedla nad hlavu putovní pohár.

Autor článku: Naďka Oklešťková

Foto: fb HC Kometa Brno

Předchozí článekKřetín 2016
Další článekTipuj a vyhraj!