Domů Akce Křetín 2016

Křetín 2016

Každý rok se v době prázdnin vypravujeme s Fan klubem zpříjemnit dětem pobyt v Dětské léčebně Křetín a ani letos tomu nebylo jinak. Do Křetína jsme dorazili kolem deváté hodiny a začali chystat první hru. Mezitím se o program postarali hasiči, kteří ukázali dětem hasičské auto, naučili je stříkat z hadice, dokonce i houkat požární houkačkou. Měli jsme naplánováno několik her na celý den, bohužel jsme nestihli odehrát všechny, takže máme zásobu her i na další rok. Děti si v hrách zaběhaly, procvičily paměť, smočily se ve vodě a doufáme, že si užily i spoustu legrace. V odpoledních hodinách do Křetína dorazili i hokejisté HC Komety Brno. Martin Dočekal, Patrik Koch a Vlastimil Dostálek se přidali k dětem do týmu a společně si zahráli hru, ve které hokejisti oblékali děti do dresů, šál, štulpen a kšiltovek. Po hře následovala autogramiáda a focení hráčů. Konala se i přehlídka hokejistů, které měly děti za úkol vyrobit. Hráči HC Kometa Brno hokejisty bodově ohodnotili, rozloučili se s dětmi a jeli domů. My jsme vyhodnotili soutěže, ocenili jednotlivce, poseděli u táboráku, rozloučili se a vydali se na cestu. Někteří spěchali na vlak, jiní zase na oslavu a někteří si jeli spokojeně z Křetína autem až domů.

Autor článku: Naďka Oklešťková

Foto: Jan Novotný a Hanča Holíková