Domů Report ze zápasu Orli Znojmo – HC Kometa Brno 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Orli Znojmo – HC Kometa Brno 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

S Fan klubem jsme se vydali podpořit naše modrobílé kluky do Znojma, kde Kometa sehrála zápas o pohár hejtmana Jihomoravského kraje. Autobus jsme sice celý nenaplnili, ale byl nás dostatečný počet na to, aby se výjezd mohl uskutečnit. Z Brna jsme původně měli odjíždět v 16:30, jenže některým jedincům se trochu zkomplikovala doprava a tak si před odjezdem dal sprint na delší vzdálenost. Cesta probíhala v pohodě. Tentokrát jsme si s sebou nenabalili moc dobrot a tak autobusem kolovaly pouze malé koláčky. Do Znojma jsme dorazili v čas a hlavně v dobré náladě jako vždy. Rozdali se lístky a my se přemístili do svého sektoru. Atmosféra byla naprosto fantastická a to jak ze strany Znojma, tak i v sektoru hostí. Fandilo se celý zápas na plno a většinou jsme se snažili přeřvat fanoušky domácích Orlů.  Celé utkání probíhalo v přátelském duchu. Tedy až na pár strkanic po zápase, ale to jde mimo nás. Ze Znojma odjížděli radostněji fanoušci Brna, protože Kometa předvedla krásný výkon a zaslouženě vyhrála. Po cestě zpátky jsme zabavili naše nejmenší členy malováním na okno, jiní zase padli vyčerpáním po náročném pracovním týdnu. Jakmile dojel autobus do Brna, rozešli jsme se každý svoji cestou. Někteří jeli domů, další zase zapít vítězství a ti nejlepší si domluvili odvoz autobusem až domů.