Domů Report ze zápasu PSG Zlín – HC Kometa Brno

PSG Zlín – HC Kometa Brno

Dne 4.12 jsme se vydali podpořit naše modrobílé kluky do nedalekého Zlína. V 13:15 odjížděl náš autobus již tradičně od kavárny Bohéma. Cesta utíkala rychle a v autobuse panovala skvělá nálada. Stadion Luďka Čajky se otvíral 14:45, takže jsme dojeli včas a stihli projít všemi bezpečnostními kontrolami. Na začátek utkání byl náš sektor docela zaplněn, ale ještě se v něm dalo najít spoustu místa, protože fanoušci, kteří se vypravili na zápas vlakem, dojeli až na druhou třetinu, kvůli dopravním komplikacím. Ačkoliv Kometa dostala hnedka ze začátku zápasu dva rychlé góly, tak v sektoru panovala stále dobrá atmosféra. Je fakt, že většina Komeťáků nemohla už po druhé třetině mluvit. Někteří z nás si totiž udělali hokejový víkend a z Olomouce jeli rovnou do Zlína a pak s námi zpátky do Brna. Takže se domníváme, že jejich hlasivky s největší pravděpodobností zůstaly v Olomouci. Ale ani ztráta hlasivek nezabránila k fandění. Kometa nakonec dotahovala skóre. Zápas pořádně zdramatizovala v 58. minutě, kdy na rozdíl jedné branky snížil Jan Káňa. Šance na vyrovnání byla, ale bohužel ji kluci neproměnili. Po skončení utkání, nám přišli hokejisté Komety Brno poděkovat za podporu a zlínská sekuritka nás držela na stadionu. Do teď nevíme proč, ale domníváme se, že asi kvůli bezpečnosti. Do Brna cestoval již plně obsazený autobus. I přes to, že ze Zlína Kometa neveze ani bod, tak se autobusem ozýval smích, zpěv, komeťácký chorál. Prostě atmosféra byla suprová jak v autobuse, tak po celou dobu výjezdu.

Autor článku: Naďka Oklešťková

Foto: Hanča Holíkovácollage