Domů Akce Rozlučka se sezónou 2015/2016

Rozlučka se sezónou 2015/2016

Sezóna 2015/2016 je pro Kometu již minulostí a jak už to tradičně bývá na konci ročníku je vždy rozlučka. S Fan klubem jsme se sešli ve 14 hodin u DRFG arény a Frantino nám rozdal úkoly společně s vysílačkami. Naši lidé hlídali děti u skákacího hradu, posílali je na dětskou rolbu Marušku, nebo malovali dětem na obličej. Vyvrcholením celé akce byl zápas mezi HC Kometou Brno a Fan Klubem. Je to docela zvláštní pocit stát na domácím stadionu v sektoru hostí. Hráčům Fan klubu jsme vytvořili skvělou atmosféru. Občas vznikaly docela vtipné pokřiky, ale hlavně šlo o zábavu. Nechyběl ani buben a spousta z nás nechala část hlasivek na stadionu. I přes vysokou prohru, kterou Kometa nadělila hráčům Fan klubu, jsme několikrát vyvolávali naše hráče na led, abychom si s nimi mohli dát trošku poupravený komeťácký pokřik. Po skončení celé akce jsme pomohli uklidit pořadatelům stoly a židle z autogramiády a vydal se každý svojí cestou domů. Doufám, že nikoho nenapadlo dobíhat první rozjezd, nebo poslední autobus, protože někteří z nás ví, že to občas nekončí moc dobře. Hokejistům brněnské Komety přejeme krásný odpočinek a v září opět na svých místech v Rondu (DRFG aréně).

Foto: Hanča Holíková