Domů FanKlub FanKlub pomáhal s natáčením oficiálního videoklipu!

FanKlub pomáhal s natáčením oficiálního videoklipu!

Natáčení videoklipu pro Český hokejový tým s Neny music.

Během minulého víkendu nás oslovil Neny – český textař, raper, zpěvák a motivátor – jestli bychom mu nepomohli s natáčením nového oficiálního videoklipu na podporu Českého hokejového týmu! Takovou šanci si nemohl nikdo z nás nechat ujít a tak jsme se všichni sešli v neděli – tj.23.04.2017 – brzy ráno u DRFG Arény. Postupem času přicházelo více a více dalších fanoušků a díky tomu se nás tam sešlo zhruba 30. Neny nás všechny poprosil, aby si každý z nás vzal na sebe červeno-modro-bílé barvy. Někdo z nás tedy došel v barvách Komety, jiný si vzal suvenýry Českého hokejového týmu. Po pár minutách čekání v hale na Neny-ho jsme si všichni poslechli onu hudbu ke které jsme natáčeli videoklip a maskéři nám namalovali na tváře vlajku České republiky. Poté se šlo na věc Videoklip se natáčel na mnoha místech DRFG Arény a s klidem Vám můžeme říct, že se máte na co těšit! Zabralo nám to celkem tři hodiny, ale Neny-mu mockrát děkujeme za tento skvělý zážitek a do budoucna mu i jeho týmu přejeme hodně štěstí při natáčení! Snad se videoklip podaří sestříhat co nejdříve a někdy se ještě při nějakém natáčení potkáme! O odkazu na videoklip Vás budeme informovat po jeho zveřejnění.

Video z Facebooku Neny Music