Domů Výjezd VÝZVA: Nedělní útok na SPARTU!

VÝZVA: Nedělní útok na SPARTU!

EDIT: Autobus je již naplněn.

V neděli 19.02.2017 plánujeme VŠICHNI společně znovu obsadit Pražskou O2 Arénu! Uděláme z ní doslova – „MODROBÍLÉ PEKLO!“

Invaze na Spartu

Už teď je jasné, že se onu neděli do Prahé vypraví několik stovek fanoušků Komety a mezi nimi můžeš být i TY! Za 430,- korun máš garantovanou cestu tam i zpět společně s lístkem na zápas HC SPARTA PRAHA versus HC KOMETA BRNO! JEDNÁ SE O POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA V AUTOBUSE! Ty prostě musíš mít!!! Pojeď společně s námi v teple autobusem a o zábavu i super partu máš postaráno smB) Pojďme i Sparťanům dokázat, že nějaká O2 Aréna nás nemůže dostat na kolena wink

Informace k výjezdu:
Odjezd : 19.02.2017 od kavárny Bohéma ve 13:30 hodin
Cena dopravy : 250,- Kč
Cena vstupenky : 180,- Kč
Rezervace posílejte na email: vyjezdy@fanklub-kometa.cz

Do předmětu emailu prosím uvádějte kterého výjezdu se chcete zúčastnit. Do samotné zprávy uveďte datum výjezdu, jméno (případně nick) VŠECH nahlašovaných osob a kontaktní telefonní číslo!

Předprodej:

Momentálně nemáme k dispozici pokladnu FanKlubu. Proto raději preferujeme platbu na účet, který je níže uvedený.
Pokud Vám platba na účet nevyhovuje, je možné zaplatit u stolečku vedle stánku s trdelníkem.
Děkujeme za pochopení.

Je možná i platba výjezdu na účet : 2500156449/2010 (do zprávy pro příjemce prosím napište: místo výjezdu, datum výjezdu a jméno nebo nick VŠECH osob, za které je částka posílána).

PLATBA U BUSU JIŽ NENÍ MOŽNÁ!

Platbu za výjezd je možné uskutečnit pouze na vyhlášených předprodejích nebo bezhotovostním převodem na účet nejpozději 1 den před odjezdem.

Upozorňujeme, že pokud nebude bus plně obsazen, nebo nebude min.45 lidí, výjezd bude zrušen! V takovém případě je možné si rezervovat vstupenky a vyzvednout si je na domluveném místě.