Komentujte

Upozornit na
malbec
malbec

Tak musím uznat, že kluci to s tím webem zvládli super rychle. Věřím, že to pojede, a že to pojede lépe jak dosud. Palec nahoru všem, kdo se na tom podíleli. Doufám, že se tady objeví některé funkce ze starého webu, jako nabídka smajlíků, bodíky, a pod.
Každopádně díky, že je fórum během 24 hodin v provozu, alespoň v základní formě.

bubo
bubo

Je tu někdo??

Rosta
Rosta

Nikdo tu nekomentuje dnešní výkon. Čím to?

Robinek
Robinek

Zkusil bych vyměnit Mullera za hostování Jagra třeba to pomůže

rossi63

a za posledních 7 hodin nevidím žádný příspěvek což je naprosto po prohře z líbačema nemožné

rossi63

v neděli odpoledne nejde a dál to pojede tak nějak podobně

moravak
moravak

To byla od Komety dnes bída.

Cribster
Cribster

No… strašný, zase pařili nebo co?

Sochorec
Sochorec

Upřímně, kdo z vás dneska čekal body z Tygerca? Kometu by v současný době sfoukla jak svíčku i Třebíč.

fanosek

Rodina potřebuje nějaký impulz. S takovým výkonem hrajeme playout.

co ten plekanec vcera??

remcal

měl by , prosím, někdo link na to nový fórum, který dělal Nervosaur?

remcal

napsal jsem komentář, ale nejde mi přidat…

alda
alda

Poslední domácí zápas podle mne ukázal cestu a dodal mi znovu optimismus směrem k play of. Bruslení,celoplošné napadání soupeře hluboko v jejich pásmu,přesnost přihrávek,sebevědomí výkon kterému chybělo jen víc branek z naší strany.
Je mi vážně záhadou zda borci opravdu ve většině zápasů jeli na půl plynu i třeba díky náročným tréninkům. A nebo prostě Libor zvedl hlas a po odchodu Kašpara si ostatní uvědomily že nemají svůj flek předplacený…?

MIRCIN

jake byl vcera vykon plekanca nevite?

Romec
Romec