Domů Fanklub

Fanklub

Jak se stát členem (členkou) Fan Klubu HC Kometa Brno z.s.

1. Vyplňte přihlášku do Fan Klubu HC Kometa Brno z.s. Přihláška je ke stažení zde, nebo je k vyzvednutí před domácím utkáním na pokladně haly Rondo u křižovatky ulic Poříčí – Nové Sady (bývalá hlavní pokladna).

2. Řádně vyplněnou a podepsanou přihlášku je nutné odevzdat před domácím utkáním na pokladně haly Rondo u křižovatky ulic Poříčí – Nové Sady nebo v Kometa PUBu při předprodeji na výjezdy. Přihláška musí obsahovat platnou e-mailovou adresu (v případně, že ji nemáte, tak korespondenční adresu).

3. Vaši přihlášku na základě platných Stanov posoudí vedení Fan Klubu HC Kometa Brno z.s. a rozhodne o přijetí či nepřijetí za řádného či přidruženého člena Fan Klubu HC Kometa Brno z.s.

4. Rozhodnutí o členství, včetně podrobných informací o platbě členského příspěvku, obdržíte na e-mail (případně adresu) uvedený v přihlášce do Fan Klubu HC Kometa Brno z.s.

Některé výhody členství:

– Přednostní informace o výjezdech s Fan Klubem na email.
– Přednost účasti na akcích pořádaných Fan Klubem, např. setkání s hráči
– Exkluzivní předměty pouze pro členy Fan Klubu
– Zvýhodněné ceny zboží z Fan shopu Fan Klubu
– Podpora klubu HC Kometa Brno (účast a pomoc při akcích pořádaných klubem)
– Sleva ve Fan Shopu HC Kometa Brno

dále jednáme o slevách u vybraných sponzorů HC Kometa Brno

Upozornění!

Řádným členem spolku se může stát fyzická osoba starší 18-ti let.

Přidruženým členem se může stát fyzická osoba starší 10-ti let. Pokud jde o osobu mladší 18-ti let, může být přidruženým členem spolku pouze za předpokladu, že k řádně vyplněné přihlášce doloží písemné prohlášení svého zákonného zástupce o souhlasu se vstupem této fyzické osoby mladší 18-ti let věku do spolku.

Platba členského příspěvku:
na sezonu 2016/2017 byl stanoven poplatek 300,- Kč. Tento lze uhradit převodem na účet Fan Klubu HC Kometa Brno z.s. č. 625625/2010, jako variabilní symbol prosím uveďte své členské číslo a do zprávy pro příjemce své jméno a příjmení. Lze také platit hotově na pokladně Fan Klubu u Kajot Arény v době předprodejů na výjezdy.

Bankovní spojení:
Fio banka, číslo účtu: 625625/2010

Sídlo spolku:
Fan Klub HC Kometa Brno z.s.
Česká č.p. 268
664 31 Česká