Forum

Přidat komentář

Upozornění
Rozzuřený Ruda

jinak pro Bravo 123,máš dobrýho kámoše s dobrýma kontaktama,fakt dneska včera hrál,tuším 3.lajnu? palec palec ještě nám sem od něho něco hoď. Díky

Jido
Vím, že jsem nemocný. Empatie, optimismus, trpělivost. To jsou odporný nemoci. Neházím hráče,fanóše ani trenéry over paluba. Zdravotně -závadně prožívám každou prohu i výhru , ale Kometka je naše dítě, utřeme jí nudli u nosu, oprášíme ušpiněný kolínka pokud upadne . Pokud se jí nebude dařit až do školky, tak ji určitě nedám čertovi, budu se o ni starat až to zvládne. Sice jen jako fanda, ale proč ne. Mám… Přečíst více »
Raven94
Raven94

Jekel shotout… 1

Bestko

Někdo nějaké info o tom, jestli je zítra reálný nástup Haščáka? Docela by mě pak zajímala hra Miklíka vedle něho, protože zatím žádná sláva smile

Nair

U otřesu mozku nikdy nevíš může to být zítra může to být za měsíc a může to být i konec sezony. Tím nechci malovat čerty na zeď věřím ,že bude brzo ready.

bravo123
uiii
Čtvrtý místo – OK. Nejde o to, že bych chtěl nadávat, když se nedaří. Mě to jen neskutečně štve. A když to jde u Liberce a u Třince a dokonce u Litvínova, tak proč by to jednou nemohlo šlapat i u nás? Myslím, že tým na to máme více než dobrý. Člověk platí dost velkou sumu za tu permici, tak přece může být i trochu kritický. Prohry beru, stane se,… Přečíst více »
bon

Hlavně žádnou paniku…..po polovině soutěže jsme 4…..s minimální ztrátou na prvního…..ano prohráli jsme pár zápasů ale zase se zvedneme.Libor si poskládal výbornej tým kterej si chce vést..rozumím tomu…případnej úspěch či neúspěch půjde za ním.Miklík přišel ve špatnou chvíli kdy se týmu nedaří….dal bych mu čas…..Chce to jen jednoho beka kterej doufám přijde…..

rossi63

tak aby jsme hlavně po 2 polovině nemuseli být rádi za předkolo

Stanik17

Něčím podobným jsme se – myslím – utěšovali už pár zápasů zpátky… Tak jen aby…

free

VE 20 kole jsme měli na tygry 8 bodů náskok, po 6 kolec jen 5 bodů ztrácíme. Takže klídek.

ondra0204

To není o Koreisovi,Burianovi,Vondráčkovi to je o tem,že nedokážem reagovat na hru soupeře a nebo co je horší,že nestíháme.

free

Jsou hráči, kteří ti nikdy bránit nebudou např.91, pak jsou hráči, kteří nestíhají 81, bruslí jak těhotná kachna, po kluzišti se pohybuje jak kulečníková koule od manťáku k manťáku, kde se mu občas podaří zašlápnout puk, který stejně většinou nepřesně přihraje, před vlastní i soupeřovou bránou je neškodný a výkonem jako včera by se těžko prosazoval do základu v Třebíči.

Stanik17

Tak už jsme to svedli na trenéry, teď začínáme rozebírat i hráče…

betis
betis

Přesně,jen bych ještě přidal,že kvůli němu byl odejít Vondrc,kterej byl loni s 12góly,3.nejlepší střelec Komety a sezónu předtím dokonce se 17 góly druhej společně s Hruškou za Tonem. A už vůbec nerozumím tomu následnému příchodu Miklíka.

ondra0204

Víš co říkal Švanci,kdo brání (se vrací) nevěří vlastnímu golmanovi . lol lol

free

On si tu lenost se vrátit, nějak zdůvodnit musel.

free
Odešli hráči na černou práci : Koreis, Burián, Vondráček a posily tuhle práci neumí a mladíci to takticky ani fyzicky zvládnout nemůžou. Tím jsme vlastně ztratili variantu vyčkávat na chybu soupeře. Obrana je bídná a varianta 61 s 71 vytváří závary , které bohužel nedokáží pomoci vyřešit ani útočníci – pomalu se vrací. Pozičně špatně bráníme, málo blokujeme střely , tím všechno necháváme na brankáři a jejich forma šla hodně… Přečíst více »
Rozzuřený Ruda
nalejme si čistého vína.Jaký byl loni Korejs?odpověz si sám,ostatně.Burian,ano ale koho místo něho,kdo by měl černého Petra? a Vondráček byl na černou práci?Nečetl jsme tu nedávno,že jediné jeho bylo ujet po pravém křídle a vystřelit? Obrana je už dlouhoodbě problém celé řady,nesvádějme to pouze na obránce,v tom máš pravdu,ale pozastavil bych se u brankářů.Nadrchal byl už „v letech“,nedivím se,že přišel někdo mladší,ale pokud jsem četl od jejich trenéra,že Čili má… Přečíst více »
malbec
Burian, Koreis, Vondráček byli drtiči. Skvělý borci pro hokej, co se hrál pod Kýhosem. Už ne tak skvělý pro hokej, co chce od loňska hrát s Kometou LZ. Jinak Vilda Burian je svou povahou a vystupováním úžasný přínos pro hráčskou kabinu. Z tohoto pohledu jsme Olomouci darovali žolíka. Jinak s tvým názorem na obranu naprostý souhlas. Trška byl včera v defenzivě naprosto marný. Jak se mi líbí dopředu, tak dozadu… Přečíst více »
vasekp

Vildy je škoda. Moc bodů ke konci sice nedělal, ale byl platný na oslabení. Každý tým potřebuje i hráče na černou práci. A navíc to byl fešák.

Kyzlink
Kyzlink

Pokud hodláš tvrdit že Zaťovič je horší hráč než ti 3 jmenovaní, tak tě přeřadím k exkrementům tohoto fóra. Už jsem několikrát psal že krytizuješ naprosto bezhlavě a všechno. Někdy to i dává smysl. Tohle je dost ustřelený, nehledě k tomu že Špenátek v oslabení je taky excelentní! A jeho vracení se a obětavost je příkladná.

free
Jedním dobře sledovatelným parametrem, jak hráči zvládají obranné činnosti, jsou ubráněné přesilovky: pokud mě zápisy nemýlí, tak letos s příchozími borci jsme ubránili jen 79% přesilovek a horší je jen Zlín a Chomutov. Loni v průser sezoně jsme ubránili 84 % přesilovek a za Kýhose 86% přesilovek a lepší byli jen Indiáni a Litvínov. To je pro upřesnění. Žádná jména jsem neporovnával,.
Brando
Brando

Už jsme tady zažili výmluvy na všechno možný.Ale Němcovo hodnocení,že prohráli proto,že Mora betonovala,tomu dává korunu.

Rozzuřený Ruda

nazdar Brandíku,co děti a švagr?

malbec

Jsou fandové, kteří občas chodí i na tréninky Komety. Tak se chci zeptat:
1) kdo vede tréninky A mužstva?
2) je na trénincích vůbec přítomen LZ?
Děkuji předem za info, možná se tím předejde spoustě různých spekulací.

steve_hawkins
steve_hawkins
Ku*/, kliknul sem špatně na jinou reakci na příspěvek… tak znova: Jelikož sem tam byl několikrát a chodí tam můj známý se dívat ještě častěji než já, tak vím moc dobře, že LZ je semtam na ledě, ale trenály vedou Pešout a Pokorný a vypomáhá tam i ten vysoký Haken (jestli je to teda on, kdo si myslím). To stejné bylo takhle za Kýhose, který některý dny na ledě nebyl… Přečíst více »
malbec

Díky Steve za odpověď. Pak ale nechápu, proč sedí Pešout na tribuně místo toho, aby koučoval.

dda Potek
dda Potek

Máme trenéra hodícího se pro dorostence, ne pro hráče kteří mají za sebou NHL, KHL…
Většina týmů v tabulce před námi neposílila tak jako Kometa. Jen začátek jim unikl, v současnosti jsou sehranější, mají zafiksovaný styl hry a také TRENÉRY!!!

Rozzuřený Ruda

prosím,popiš mně jaký má ZAFIXOVANÝ styl Třinec s posilami -Petružálek,Špirko,Jank,ten už ten styl piloval loni,Růžička.Fakt jsi tu vždycky jako nasírač,nebo se někdy stane a napíšeš nám něco duchaplného, co nás posadí na prdel.Ješt doufám,že se hrdě přihlásí ti,kdo ti dali +,ne že bych byl zvědavý,ale fakt jsem.

steve_hawkins
steve_hawkins

Jelikož sem tam byl několikrát a chodí tam můj známý se dívat ještě častěji než já, tak vím moc dobře, že LZ je semtam na ledě, ale trenály vedou Pešout a Pokorný a vypomáhá tam i ten vysoký Haken (jestli je to teda on, kdo si myslím). To stejné bylo takhle za Kýhose, který některý dny na ledě nebyl vůbec. Takže tak nějak víceméně to vede prostě Pešout.

Karasek

Tak teď jsem se pobavil … Ondřej Němec Ví, jak máme silnou ofenzivu … a proto Olomouc tak silně bránila, až nás setla ve druhé třetině třemi góly … teda,ona Olomouc nás ofenzivně drtila celý zápas …. pán bůh nás ochraňuj

ondra0204

Jak tady někteří píší,že sme třetí apod.Tady nejde o to kolikátí sme,ale o to jak hrajem,a momentálně hrajem úplný howno.Obrana dost špatná a Miklík ukvapený nákup (vyhozený love).

Karasek

Ten hrá fakt veló tyčku … směr Prostějov

mircl

A kdo momentálně tyčku nehraje?

Rozzuřený Ruda

Mircel,tyčka se nehraje,tyčka se háže smile ,ty abstinente. razz

Mesicek

spis smer Trebic a nebo Prerov

Karasek

… btw … proč poslední dobou po zápase dává rozhovory nějaký Haken, nikoliv náš hlavní trenér?

Něco je divného ve státě dánském sad

mircl

Tak jestli sis nevšiml,tak na tiskovky většinou chodí asistenti.To není jen naše záležitost.

vasekp

Na tiskovky posílá Libor asistenty, protože se mu tam chodit nechce. V HDP o tom mluvili, říkali že v NHL by si to dovolit nemohl a musel by tam chodit sám.

Rozzuřený Ruda

tak pokud jste si pánove všimlu,LZ nemá nejvyšší licenci,tedy na tiskovky chodí trenér,který je uvedený v zápise jako hlavní,tedy Haken nebo Pokorný,takže vůbec nevím co tu píšeš.

malbec

Tak tak. Na Tipsportu na soupisce (alespoň když hrajeme venku) je uveden vždy ten trenér, kdo byl určen pro zápas jako hlavní kouč. Střídá se tam Pokec a Haken.

vasekp

Střídá se tam Pokec a Haken, ale ve skutečnosti je hlavní kouč Libor. Kýhos taky chodil po zápase něco říct, i když v zápise byl Pešout. Prostě se tam Liborovi nechce.

Rozzuřený Ruda

tvůj názor,nebereme ti ho neboj.

Karasek
Zdar Všichni, konečně to tu žije, i většina těch, co tu poslední dobou psali, že se prohrami vlastně připravujeme na PLAY OFF … mno Víte, já bych se rád vrátil k včerejšímu zápasu, byl to zajímavý zápas, seděl jsem mezi Svými a moc nechápal, co se na ledě děje. Elitními borci nabitá naše kometka nezvládla absolutně zápas s bývalými hráči Komety a Kladna … včera to byla ostuda. Velká ostuda… Přečíst více »
Mesicek
Otazka na zastance Zabranskeho: jake ma tento trener trenerske uspechy a zkusenost???odpovim si sam nema zadne,vedl akorat mladez Komety a tim to hasne,Kometa ma na papire celkem silny mancaft,ktery je,ale bohuzel takticky zcela nepripraven a neni schopen reagovat na hru a kdybych si na tu lavicku stoupl kdokoliv z nas tak by to nebylo horsi nez je to ted a myslim,ze nikdo neveri tomu,ze Erat,Kvapil,Nemec a dalsi najednou zapomneli hrat… Přečíst více »
murphy

ale do 20týho kola nikdo s trenérskýma schopnostma neměl problém grin

mircl
Tak tentokrát dávám výjimečně Měsícovi za pravdu.Že to do dvacátýho kola nikdo neřešil má své opodstatnění.Většina soupeřů se nás bála a nevěděla co na nás hrát.Jakmile přišli na to,že stačí poctivě bránit,notabene vstřelit první gol,tak mají napůl vyhráno.Absolutně nedokážeme měnit systém hry a soupeři vnutit svou hru.Místo aby na ně ze začátku vlítli a dali jim jeden dva goly,tak většinou ten první gol dostaneme my.A tohle je opravdu záležitost trenérů.
ondra0204

A po 20cátým kole trenéři neví co dělat.

Karasek

po 20 kole se zjistilo, že žádnýho profesionálního trenéra nemáme …

Mesicek

souperi precetli nasi hru a dokazi se na ni pripravit a jsou take rozehranejsi nez na zacatku ELH

ondra0204

S temto argumentem běž do prde.e.Pokud přečetli naši hru tak se musí něco změnit ne?

mircl

Mělo by se něco změnit,ale jak vidíš,tak se nemění.

Karasek

přesně tak … a ten dnešní fajetonek od Ondřeje … no ty jo, chudák Zábranský … mám takový pocit, že si tam Hakenek hraje nějakó divnó hru …

Edie

100% Souhlas

Edie

Doufám že mě dnes aspoň ta Flinta spraví chuť.

ondra0204

Tak z teho mám taky obavy.Čím víc zápasů tak je to horší a horší.Hlavně přežit 1.poločas a potom se uvidí.

Rozzuřený Ruda

tak 1.poločas jsme přežili grin a pak jsme viděli.Black friday and saturday.napsal jsem víkend,ale včas jsem si to uvědomil. razz

Edie

Že Zábranský na trenérské lavičce není to pravé ořechové bylo jasné už od chvíle kdy se sám na tuto funkci nominoval. Teď si to bude muset sám taky sežrat.

rossi63

mě by spíš zajímalo proč přivedli Pokorného, čím měl Kometě prospět ?

ondra0204

Ten by byl užitečnější v Třebíči než tady.

Kyzlink
Kyzlink

Viděli jste zápas se Sraltou? To žádné pjůser nebyl, tam hráli borci slušně. Včera to byl jakési divného experiment

ondra0204

Jak psal Zeror,zkoušeli sme různé herní partie.To je úplně normální v této části sezony.Vlastně příprava na play off.

Karasek

My jsme snad jedinný tým, který experimentuje …

1 2 3 434
wpDiscuz

Registrace

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Hlavní menu: