Home Report Peter Trška na Martina Erata – „Zmrde!“

Peter Trška na Martina Erata – „Zmrde!“

Kometa Brno si z Vítkovic do Brna přivezla z venkovních zápasů oba dva body! Celý tým Komety měl z vítězství pochopitelně velkou radost a během cesty do šatny ho patřičně oslavil nejen boucháním hokejkami… Hráči Vítkovic ale prohru jen tak nerozdýchali. Po cestě tak hráče Komety doprovázela dost ostrá slova. Nutno podotknout, že hráči Komety si o slova svým chováním po cestě koledovali. Zkušený útočník Martin Erat zařval na bývalého brněnského hráče Petera Tršku: „Ještě dva zápasy!“ V návalu emocí mu Peter Trška hlasitě odpověděl: „…. seš zmrd!“ a odešel do kabiny Vítkovic.

Celé středeční utkání doprovázely emoce, výměny nádávek a časté potyčky. Pro Vítkovice bylo velice důležité získat vítězství a přesunout tak ukončení série do Vítkovic. Naštěstí se jim to ale nepovedlo 🙂

Zdroj videa: isport.cz

Stav série je 2:0 pro Kometu a je jasné, že sobotní utkání bude klíčové! Pokud by se nám podařilo vyhrát, neděle by mohla být jen „třešničkou na dortu.“