Výjezd do Hradce 22.01.2017

Vyhlašujeme výjezd na zápas 41. kola Tipsport ELH

vs       kometa

konaný dne 22.01.2017 v 17:00 hod.

Informace k výjezdu:
Odjezd : 22.01.2017 od kavárny Bohéma ve 13:00 hodin
Cena dopravy : 210,- Kč
Cena vstupenky : 100,- Kč
Rezervace posílejte na email: vyjezdy@fanklub-kometa.cz

Do předmětu emailu prosím uvádějte kterého výjezdu se chcete zúčastnit. Do samotné zprávy uveďte datum výjezdu, jméno (případně nick) VŠECH nahlašovaných osob a kontaktní telefonní číslo!

Předprodej:

Momentálně nemáme k dispozici pokladnu FanKlubu. Proto raději preferujeme platbu na účet, který je níže uvedený.
Pokud Vám platba na účet nevyhovuje, je možné zaplatit u stolečku vedle stánku s trdelníkem.
Děkujeme za pochopení.

Je možná i platba výjezdu na účet : 2500156449/2010 (do zprávy pro příjemce prosím napište: místo výjezdu, datum výjezdu a jméno nebo nick VŠECH osob, za které je částka posílána).

PLATBA U BUSU JIŽ NENÍ MOŽNÁ!

Platbu za výjezd je možné uskutečnit pouze na vyhlášených předprodejích nebo bezhotovostním převodem na účet nejpozději 1 den před odjezdem.

Upozorňujeme, že pokud nebude bus plně obsazen, nebo nebude min.45 lidí, výjezd bude zrušen! V takovém případě je možné si rezervovat vstupenky a vyzvednout si je na domluveném místě.

Počet nahlášených je možné sledovat na TOMTO ODKAZE.

Zapomenuté heslo
Hlavní menu: