Domů DISKUZNÍ FÓRUM

Připojte se do diskuze

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
malbec

Čilo jde do Ruska, do KHL. (Asi už žádná novinka Vysmátý ). Ještě nevím, do kterého klubu.

Dusek

Ty jo, teď nějak zjistit toho elitního útočníka na jednačku Mrknutí

Viktorie

No já teda nevím, zrovna já, někdy až naivní optimista, bych tady nerada byla za největšího skeptika a pochybovače, ale “ ….. k týmu se eventuálně připojí až v průběhu sezóny dle jeho vlastního rozhodnutí. “ mi zní jakože možná taky vůbec ne. Černé brýle

Dusek

Perfektní zprávy o špenym. A taky ohledně příchodu špičkového útočníka, jsem zvědav, kdo to bude Palec nahoru
Tak nějak (možná naivně) doufám, že tu zůstane Krejča. S Barinkou věřím, že si Libor plácne.
Golmani super Langoš, Vejmis, Dostál, Klimeš, Jekel,…

Parvus1

takže ještě jednou pro ty nevěřící tomáše, pro ty, co si myslí, že je to pičovina, fantasmagorie a hovadina: „Dohodu s Martinem Eratem plně respektuji, s tím, že Martin bude mít delší volno a k týmu se eventuálně připojí až v průběhu sezóny dle jeho vlastního rozhodnutí.“
Holt někdo ví, někdo jen blbě kecá… Černé brýle

Mesicek

Ať se Ciliakovi v KHL daří a třeba se jednou vrátí zpět

bubakovo

Erat pokračuje

Nair

K tomu Čilovi.. včera večer dal na instagram příspěvek ,kde se loučil… psal ,že děkuje a že je čas jít dál. Tím se to myslím dá považovat za uzavřený lepší zdroj jak čila asi nikdo nemá.

Kyzlink

Sice Tampa otáčí průběh série, Kempas to dotáhl na pozici 2. nejvytíženjšího beka!!!!

Myslím že o jeho pokračování v NHL je rozhodnuto, moc mu to přeju!!!!

gray

OT: Pánové, sledoval někdo ve čtvrtek zápas ČF Švédsko – Lotyšsko? Nebyl u dvou švédských gólů žluťas v brankovišti?

Parvus1

Insider info: Erat se údajně bude individuálně připravovat v Americe a v lednu, únoru naskočí zpět do Komety pro Zlatý hattrick. Konec infa je samozřejmě má úvaha a můj pocit… Tipl bych si, že i Leoš s vidinou zlatého hattricku ještě rok dá. Anebo bude všechno jinak, to je samozřejmě taky možné… VZHŮRU BRNO za ZLATÝM HATTRICKEM!!!

mzkr

Příprava začíná zítra pro některý hráče. Někteří se připojí později a jiní mají individuál. Na led se jde 28.5. Sestava podle přípravy zatím takto: Langhamer, Vejmelka, Dostál – Bartejs, Štencel, Mikyska, Mlčák, Vágner, Kowalczyk, Kučeřík, Gulaši, Malec, Němec, Mikuš – Zohorna, Plášek, Horký, Kratochvíl, Holík, Dvořák, Suss, Gajarský, Střondala, Kohler, Hruška, Dočekal, Mallet, Zaťovič, Bakoš. Do přípavy nastoupí i mladej Zábrana a Nahodil. Případné odchody nebo s otazníkem: Čiliak, Barinka, Krejča, Leoš, Špenát, Vincour, Haščák.

malbec
Tož, když už začal LZ prodávat permice na další ročník, tak by mohl aspoň hodit do placu informace, kdo bude za Kometu příští sezónu hrát. Oficiálně už víme, že odchází Hyňál do Finska, přichází Köhler, Bakoš a Mikuš. Spekuluje se o odchodu Čiliaka a Krejčíka. Neví se, jestli si Nečiho už stáhne Caroline, nebo ho nechá na další výchovu v Kometě, jestli Leoš jde do důchodu, nebo zkusí ještě jednu sezónu. Neví se, jak se rozhodli u Eratů, zda budou Češi či Amíci. Holíkovi skončilo hostování… Nejsou informace, kdo z mladých zase pláchnul za oceán… Jít letos kupovat permice na… Číst vice »
Zeror

Tak bohužel se nepodařilo zopakovat loňský výsledek, tedy na 50%. Kometa obhájila, Flinta bohužel padla. Jsem zvědav, jak dlouho se bude v 2.lize plácat. Snad když neutečou mladí, tak za 3 roky by se mohla vrátit zpátky.

Dusek

Zajímavé, jak tu někteří mají zajímavé info, no bude to zajímavé, ale to k tomu patří
Jen o Vincourovi a Haščákovi v souvislosti s odchodem se z žádného zdroje ke mě nedostalo a to je jeden hodně důvěryhodný, ale uvidíme, co ukáže čas

Kuba13

k tomu Cilovi ja mam info ze je to 60:40 pro nas
mel jit do Jaroslavle ale asi tam nakonec pujde Salak
dalsi nabidka Slovan tam moc nechce Mara
MS mu vyslo uvidime zda se neco nabidne

Kyzlink

Kdy začíná Kometa přípravu? Alepoň částečně by šla odhalit sestava. I když velkě změny se neočekávají,.

Henryeta

Prodám práva na permice k sezení dvě místa vedle sebe
tribuna C
řada 4
prosím reakce na mail: Hejl@seznam.cz

free

Jandačiáda skončila. Co vůbec chtěli „velmistři“ hokejového svazu od trenérského nýmanda, který neuspěl ani na domácích kluzištích,s největším rozpočtem a souborem hvězd, které neomaleně vyzobal z ostatních mančaftů ? A teď ještě v rozhovorech dává knížecí rady do budoucna. V Magnitogorsku mu dávám trenérský čas do února, pak může jít trénovat tak své rodné Loděnice.
A Martin Nečas, podle střihu kamery na jeho obličej, měl v očích zřetelně zavlhlo,takže nesl neúspěch dost těžko, určitě to bylo i tím,že na poslední šanci k vyrovnání v poslední minutě nedostal on, ale střelecký tragéd Červenka.