Domů Diskuzní fórum

Diskuzní fórum

Přidat komentář

Upozornění
Člen
Stanik17

„Pouze mezi náhradníky – Stává se z toho tradiční formulka. „Sestavu nebudu komentovat,“ reagoval brněnský trenér Kamil Pokorný na otázku, která směřovala ke zdravotnímu stavu kádru. Jen s náhradníky, kteří vyčkávají na místo v sestavě, vyjel po hlavním tréninku Jan Štencel, jenž se dává do pořádku po zranění kolena. Se stejnou partou a bez hokejové výstroje si zabruslil i útočník Jan Káňa.“
http://hokej.idnes.cz/hokejiste-komety-pred-semifinale-dqn-/hokej.aspx?c=A170328_085848_hokej_par

Člen
Stehlik

Na jejich fóru rozebírají,že dneska dávají přenos od Polokoňů s jejich družebním týmem z Budějic.Nenapadlo je,že televize to vezme jedním vrzem,prakticky budou vysílat 3 dny z jednoho města,

Člen
vinar

Nabízím cca 7 lístků na oba zápasy v Hradci (středa + čtvrtek) Zájemci pište.

608 418 726

ritarita
Člen
ritarita
Zdar přátelé Komeťáci. jak rád si po po 3týdnech mohu chvíli počíst na tomto foru. Od té doby, co Suk psal, že se něco musí opravit, nejde mi toto df načíst a nikdo s tím nic nenadělá. tak tu ještě jednou békám, opravte to ať mohou i ostatní diskutovat. Dnes k nám přišel kámoš a jemu to jede, ale používá nějakou jinou firemní síť. Já su gentleman v letech a… Přečíst více »
Kyzlink
Člen
Kyzlink

Relativně bezvýznamná maličkost, přes pořadí po základní části je Kometa dle sázkovek mírný favorit na postup do finále.

Pajabrunn
Člen
Pajabrunn
Nadáváme na naše rozhodčí ale. Teď se dívám na Slováky, kde hrají Košice v Martině. A tam Košický obránce dostal za brankou hokejkou do ksichtu. Rozhodčí na to čuměl ze dvou metrů a nic. Kořeň se skácel, ze ksichtu mu chcala krev ale hrálo se dál!!?? Martinovští šli ve třech proti jednomu a Košickej brankář (Kopřiva) raději vyhodil branku. A musel ven za zdržování hry. Teď vzápětí kompenzace rozhodčích a… Přečíst více »
Člen
vasekp

Teď jsem si vzpomněl, chtěl jsem tady dát info ohledně parkování. Na prvním zápase se Spartou bylo parkoviště hodinu před zápasem ještě dost volné, potom nevím jak moc se naplnilo.

Deiv
Člen
Deiv
Ne že bych neměl co dělat, ale jen tak ze srandy jsem koukl na fórum HK a tam je to fakt banda dementů. Jeden větší vocas než druhej. I chudáci Brando a Krčil jsou u nás na vyšší úrovni. No máme se na co těšit. Pokud je jejich tým relativně OK, tak fans jsou v komunikaci stále na úrovni pravěku. To už i ta Sparta byla na vyšší úrovni. Smutné… Přečíst více »
Dixo
Člen
Dixo

A ja bych to tak zase nevidel, naopak je celkem dost fandu, kteri kroky jejich vedeni s cenou listku nebo potencialni nevpusteni fanousku odsoudili.

Dusek
Člen
Dusek

Zohorna byl s Dočekalem na rybách ve stanech grin smile

Člen
Stanik17

Krejčík s Nečasem pro změnu vyrazili na kulečník. wink

Člen
Aila

Čau, mám na neděli 2 lístky na stání na E. Rád je vyměním za 2 lístky na stání na F. Chce někdo vyměnit ?

Michal.R
Člen
Michal.R

Vymenit nee ale koupil bych je klidne grin

Parvus1
Člen
Parvus1
Tak generální krypl Kmoníček se z našeho „mírného“ tlaku podělal a už couvá: „Vážený pane inženýre, srdečně Vás zdravím a mám dotaz: pokud budou mít návštěvníci semifinálových zápasů platnou vstupenku, nebudou porušovat návštěvní řád a pořadatelé je nevpustí – jak jste avizoval – na stadion bude se jednat o nezpochybnitelné porušení českého právního řádu nadřazeného interním řídícím aktům HC Mountfield. Prosím o laskavé sdělení jména osoby, která o tomto postupu… Přečíst více »
Člen
ludo123

Tím chtěl říct, že za něho na ofic. stránkách odpovídá některý z těch bezmozků se žlutou vestou? grin Nebo že jeho znalosti z vedení firmy jsou na úrovni Vietnamského stánkaře, a on si jen spletl hokejový klub s asijskou tržnicí?

Parvus1
Člen
Parvus1
Takže už žádné „Pokud si příznivci Komety zakoupili vstupenky na klasické stání, budou do haly vpuštěny až poté, co se naplní jejich sektor, a to jen v omezeném počtu, který by jej doplnil“, ale už rozšiřují sektor, a tak je to správné, tak to má být… jinak děkuji za spolupráci všem dobrým a aktivním modrobílým fans, a palec nahoru hlavně pro Vojtu a Laďu, modří vědí… A teď ještě pokuta… Přečíst více »
Člen
PeLo

Dobře tak! Pokud si necháme všechno líbit, zametou s námi příště ještě hůře. Ale na druhou stranu, jestli hodlá někdo dělat bordel, ať si to odskáče, ale jen on!

Dulmiin
Člen
Dulmiin

v 15:00 ticketportal uvolnil lístky na Hradec ( doma ), ale na Komeťáckým webu psali, že budou uvolňovat 27.března na internetu pro permanentkáře. Je v tom nějakej bordel, nebo jsem zmatenej jenom já grin

Viktorie
Člen
Viktorie
Já myslím, že to úplně blbě napsali a spojíli tak dvě věci, permanentkáře lístky na netu přece nezajímají. Řekla bych, že tím chtěli říct, že zase budou ctěné nepermanetkářské obecenstvo udržovat v pohotovosti a každej den tam šoupnou pár lístků, aby zase vypukla panika, že už je zase vyprodáno a tak to bude až do neděle. (na stání je beztak už daný balík lístků, co můžou jít do prodeje už… Přečíst více »
Parvus1
Člen
Parvus1

To sedí, to je jen pro nabíjení permic. Volný prodej na netu bude až 31.3. po uzavření pokladen. Jsem zvědav, kolik zlodějů přijede k našim pokladnám, aby si mohli koupit lístky a nečekat jenom na to, co jim naservíruje jejich fanclub…

Viktorie
Člen
Viktorie

To není práveže na nabíjení permic, je to normálně na nákup lístků, jen už tam teď žádný nejsou.

Dulmiin
Člen
Dulmiin

No jo, ale já si to místo prostě zarezervoval, jako normální lístek, žádné dobíjení permic atd.

Viktorie
Člen
Viktorie

Tak buď rád a neptej se. wink grin To jsou prostě ty lístky, co dělají rozdíl mezi kapacitou stání a permicema a můžou se prodávat už teď. ( velikost a počet toho rozdílu si při vzpomínce na moje slisování a pres při čtvrtfinále nějak ani trošku neodvažuju odhadnout, však to známe všichni. grin)

Člen
ludo123
Když si vzpomenu jak jsem byl kdysi chytrej, a v předprodeji si koupil lístek na Zbrojovka vs. Slávie ještě za Lužánkama, a v klídku si přišel hodinu před zápasem, a abych se dostal na stadion jsem musel lézt přes plot pod hodinama, poněvadž pořadatelé uzavřeli vchody a utekli, což bylo proti všem pravidlům, a dědci v budkách prodávali lístky o stošet dál, tak vím o čem mluvíš, prostě někdy má… Přečíst více »
Viktorie
Člen
Viktorie

Já myslím, že nemusíme chodit tak daleko do historie, nám ze stání to tak připadá, že jsme všichni zase nějak přibrali, co chvílu. (to bylo tehdy tak dramatický? To už si vůbec nepamatuju. Ale to bylo asi tím, že mi srdéčko drásalo, že dvoutřetina na poslední chvíli na Staňkové vycházky, místo toho ho nahnali hlídat autopark a já tam byla sama.grin Teda s davem kamarádůgrin )

Člen
ludo123

To záleželo na tom v kolik jsi tam přišla, dole u hřiště se dalo ještě celkem pohodlně stát, ale dostat se tam, to bylo docela umění.

Člen
vasekp

takže ty lístky jsou už jako vyprodané a na pokladně v pátek nebudou? minule jsem tam poslal syna a koupil…

Viktorie
Člen
Viktorie

Nepanikař, pokud se má v pátek prodávat, tak se prodávat bude. smile Tím jsem si naprosto jistá, z mnoha důvodů.

Člen
Stanik17

Na pokladně by určitě v pátek měly ještě nějaký lístky být – ať už z uvolněných míst permanentkářů nebo z nevyzvednutých rezervací.
V ty 3 dnes šlo do prodeje 300 vstupenek na neděli a 300 na pondělí (oba dny 150 na E a 150 na F = volná místa, která nemají permanentkáři). Za cca dvě minuty byly fuč…

Člen
vasekp

nekup to, když je to tak levný….

Parvus1
Člen
Parvus1
Kyzlink
Člen
Kyzlink

Trošku jsem tomu pomohl … shutmouth palec

Parvus1
Člen
Parvus1
Tak teď jsem hovořil se známým, co ho kontaktoval nějaký hradecký činovník s tím, že si HK nepřeje problémy a že nám vyčlení i ten sektor mezi stáním hosté a sezením na tribunách A,B. Do těch dvbou sektorů bychom se dle mě měli vejít v pohodě. Takže vstup i se symboly klubu bude brněnským fans umožněn. Nezbývá dodat, že snad zdravý rozum zvítězil a že dodrží své slovo. Ikdyž v… Přečíst více »
Viktorie
Člen
Viktorie

Když si nepřejou problémy, tak je nemají podněcovat a vytvářet, šmarjá, to snad dá rozum. (ale podle mě to nemá co se zdravým rozumem dělat, to se normálně lekli právě těch problémů, který udělali. Konec konců i ten Kmonda tu svou včerejší opověď v té jejich odpovědně o stejné ceně jako v Brně dneska rozšířil o kecy o zvýšených nákladech a bla bla bla, aby byl krytej.)

Parvus1
Člen
Parvus1

tak mám poslední 3 lístky do kradce na středu a 3 na čtvrtek, kdyby někdo měl zájem, tak na Parvus1@seznam.cz

Kyzlink
Člen
Kyzlink

V Brněnskem deniku je rozhor, světe div se s Pešoutem. Sice hromada obecných frází odpovídajī situaci a klidu před bitvou. Marně vzpomínám kdy naposledy mluvil někde za Kometu. Že by i tohle byla ta změna. smile

Člen
Stanik17

Myslím, že už v několika předešlých „předzápasových článcích“ na stránkách Brněnského deníku většinou „hovořil“ Pešout. wink

Člen
Stanik17

O možném návratu Tomáše Svobody do Brna nepřímo informuje už i iDNES.cz – v článku, obsahujícím rozhovor s Jakubem Lvem, jsou zmíněni i hráči, kteří by mohli Plzeň opustit, a Svoboda je právě mezi nimi (s dovětkem „Brno?“).

Člen
vovka

…a bylo by dobře, kdyby vzal Lva sebou.Oba byli v Plzni výborní a mohli by být výraznými posilami. Určitě by jsme byli pro Lva lepší štací než ty nečitelný Vítkovice (avizovaný v článku).

Člen
Cheryn

Ano Svoboda je příští rok zpět v Brně

Člen
pekbit

Pokud prodávají vstupenky do různých sektorů, za různé ceny, ČOI s tím nebude dělat nic, ikdyby sektor pro hostry byl za 1000. Napadnutelné je to v okamžiku, kdy do jednoho sektoru bude stát vstupenka pro hradeckého fanouška 170 a pro brněnského 450.

Člen
Cheryn

Ano Svoboda je příští rok zpět v Brně.

Tramtadada
Člen
Tramtadada
Nic proti, ale to už tu přece bylo se Slavii. A vyjádření Kmoníčka není důkaz ničeho nelegálního. Oni smí zvednout lístky do celého sektoru určeného pro hosty. S tím, že kdyby do toho sektoru kupoval lístky Hradečák, tak by taky zaplatil 450. Nesměli by do toho samého sektoru na to samé místo chtít po Hradečákovi 170 a po Brňákovi 450… a zároveň by nesměli odmítat prodat někomu z Brna lístky… Přečíst více »
Parvus1
Člen
Parvus1
Tak třeba fotbalová sralta už dostala od ČOI právě za tento přístup 50tis. pokutu: „Česká obchodní inspekce (ČOI) nezjistila, že by klub prodával anglickým fanoušků lístky dráž než českým, a provinil se proti zákonu o dvojích cenách. „Nebylo jednoznačně prokázáno, že by společnost AC Sparta Praha porušila při prodeji vstupenek právní předpisy, jejichž dodržování kontrolujeme,“ řekl Aktuálně.cz mluvčí inspekce Tomáš Vozáb. Pokuta se mohla vyšplhat až na pět milionů korun,… Přečíst více »
Parvus1
Člen
Parvus1

A kdyby tady byl někdo, kdo bude ještě posílat stížnost na diskriminaci na ČOI, tak tam připište:

“ v obdobném případě již ČOI udělila v roce 2010 pokutu ve výši 50.000,- Kč společnosti AC Sparta Praha fotbal a. s.“

Deiv
Člen
Deiv

Slavii se to vrátilo jak bumerang.. Stačí se podívat, kde je teď smile

Viktorie
Člen
Viktorie

Budu jen ráda, když na tenhle bumerang nebudem čekat tak dlouho, jak se Slávkou, já bych byla pro první třetinu dubna nejpozději. mrgreen

Člen
PeLo

Myslím, že po tom foukání s limitem 0,2 promile pak HK s námi vyhučel 7:0, nebo se pletu? Za to bych si klidně připlatil.

Viktorie
Člen
Viktorie

Myslím, že jo. (ale taky si nejsu jistá) Karma je holt sviňa. grin

Člen
PeLo

A ještě by pak následně mohli dostat tučnej flastr…. wink

Deiv
Člen
Deiv
Kašlete na to. Chování pralesa s nima půjde ještě dlouho. Mluví o nás jak kdybychom měli IQ70, titulkují nás jako Znojmetu atd, ale hodně rychle zapomínají proč se u nich, stejně jako u nás, hraje extraliga. Bez zakoupení licence by se brodili v hovnech WSM ligy stejně jako my. Navíc jak tam sami píšou, kolik lidí od nich tenkrát chodilo na 1.ligu. Max 1000 lidí a v poslední sezóně v… Přečíst více »
Člen
PeLo
Deive, na to se nedá kašlat. Jsou nějaká pravidla, zákony, která se musí dodržovat. Tohle je diskriminace, stejně jako bylo zabavování vstupenek za 0,2 promile alkoholu. Je to odporné, opovrženihodné. Můžeš se nad to povznést, ale taky je třeba ptoti tomu bojovat. Nevpuštění někoho někam jenom proto že je nějak oblečen, nebo že fandí nekomu jinému, neprodat mu lístek? Na základě čeho je tohle možné? Rád bych viděl právní odůvodnění.… Přečíst více »
JohnyL
Člen
JohnyL
Předesílám, že si o nich myslím, že jsou totální bezmozci (lidé co tohle vymysleli) přesto, jsou pořadatel akce, tudíž např ta cena pro sektor hostí, tu si prostě určí pořadatel, kolik který sektor stojí je plně v jeho kompetenci, že je to z lidského hlediska hyenismus a zvlášť proto, že se jedná o rozdíl víc než 2,5násobku ceny, je bez diskuzí, ale mají na to právo. Jako pořadatel si taky… Přečíst více »
Člen
PeLo

Já bych ani tak hned automaticky netvrdil, že na vyšší ceny v tom sektoru mají právo. V kombinaci s tím vyhrazením toho místa jen pro fanoušky hostů a navíc ještě omezování vstupu fanouškům hostů do jiných sektorů smrdí docela hodně i ta cenová politika.

1 2 3 80
wpDiscuz