Domů DISKUZNÍ FÓRUM

DISKUZNÍ FÓRUM

Připojte se do diskuze

Pro vložení komentáře se prosím přihlaste
931 Komentářů
2036 Odpovědí
9 Odběrů

Nejoblíbenější příspěvek
Nejdiskutovanější příspěvek
138 Komentující
Poslední komentující

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Nedys

Zdravím, nemá tu někdo předplatné na iSportu a byl by ochotný sem zkopírovat článek o Muellerovi?-Někdejší naděje NHL v Kometě. Mueller popsal, jaký byl Gretzky trenér… Dík moc

mzkr

Zatím je to jen příprava, ale včera Langoš o 100% lepší výkon jak proti slovanu. První lajna vynikající výkon, pokud budou hrát v tomto složení, mohlo by to vypadat zajímavě. Ale čekám ještě nějaký změny než se to stabilizuje. Sám sem hodně zvědavej jak se ty lajny narýsujou. Nahodil včera šest tutovek a z toho dal tu nejjednodušší šanci. Toho teda opravdu jako centra do prvních dvou lajn nevidím, spíš jako kapitána Třebíče…

Fajmik

Pavel Jenys na soustredeni v repre, tedy pokud je to tedy nas hrac….

Tramtadada

Možná se to tu řešilo, ale nějak jsem to prošvihl a nevím přesně, jak to bude s přenosama?
Když bude přenos na O2, bude se vysílat i na hokejce (pokud ji člověk má zaplacenou) nebo na Tipsportu? Nebo jak?
Jako očekávám, že půjde na netu najít nějakej free stream, ale radši se s předstihem ptám.

Stanik17

„Američan Mueller září: Chci všem ukázat, proč si mě Kometa přivedla“

Nair

Jsem zvědavý jak se to poskládá .. mu tip na začátek sezony. Zatovič-Holík-Muller , Kašpar-Nahodil-Mallet, (Horký, Plášek)-Hruška-Zohorna, Dočekal-Čermák-Kohler,

Dusek

Jinak tak pri ceste…rad bych uz videl Kaspara v zapase, tak snad uz to bude

free

Dobré přípravné utkání se soupeřem, který chtěl hrát útočný hokej stejně jako my. Nevím, proč mi 88 připomíná vizáží, držením hole v mezihře i bruslením raubíře Hollvega z Plzně, naštěstí pro nás je technické vybavení 88 o třídu výš i hokejové je myšlení na straně tvořivosti hry a ne destrukce. Gratulace 88čce k včerejšímu výkonu – dravost před kasou z které padl gól, prudké střely z jedné padl gól v přesilovce a výborná rozehrávka. Pokud bude výkony opakovat, máme novou hvězdu. Langhamr v kase o třídu lepší výkon než posledně a mladíci nezklamali i když v osobních soubojích je jejich… Číst vice »

Dusek

Peknej spil s kvalitnim souperem. Osm osm Osmdesatosm, neni co dodat :|1:. Ted jen at se daji marodi co nejdriv do kupy. Modrý pohár

Zeror

Tak po dnesku si dovolim napsat ze Peter Mueller (cti prosim Pítr Milr a ne Peter Miler a nebo Peťa Milér jak Chylik … deb.l ) bude dost podobnym hracem jak Martin. Jeho prehled, tah na branku, nahravky …. proste ten borec ma vse co dnes kdyz Martin nehraje potrebujeme. No a co se bude dit az naskoci i Martin ? …… Uz aby to bylo. Na tuhle sezonu se tesim snad jak na tu nejlepsi (i kdyz to jsem si rikal uz loni i predloni … :o) )

vasekp

Vyloučení za vyhrnuté rukávy, když zpod nich vylézají chrániče…zajímavé Wow

Uploader

No, nová pravidla v této podobě jsou dosti tragická! Pravidla jsou dělána tak, že záleží na rozhodčího (zlo)vůli, co, jak a kdy odpíská… A to se mi ani trochu nelíbí, protože když si do této doby byli schopni vymýšlet fauly, co teprve přijde s tímto paskvilem… A to jsem si říkali, že náhubkový zákon nepřekoná snad nic… A ejhle!

mzkr

Sokolíci ze znajmu měli dostat šest a víc a nikdo by neřekl ani popel. Ale co je horší tak to je výkon zeber, některý výroky byly fakt mimo, a to na obě strany. A co se týče nových pravidel, kdyby tam seděla mastná huba, tak bych řekl, že jsou šitý na míru pokutám na brambůrky, takhle nevím na co půjdou pokuty letos za projevy nesouhlasu, protože některý ty pravidla jsou fakt mimo a povedou jen k větší nevoli publika, viz dnes kdy se mohlo ještě skandovat zadarmo(snad?). A to nemluvím o tom, že ti naši šašci na svazu zas jedno… Číst vice »

Vlasta 1

Nejdriv k hokeji….kluci se moc dneska nespotili…pri vsi ucte ke Znojmu,je tam velky rozdil…hodne casto si pripadali asi jako na kolotoci….vyzdvihl bych jedno jmeno…..Plasek….ten borec asi zakotvi natrvalo v Komete a bude asi dostavat hodne casu….neco jako Necas…..a Ted k tem novym pravidlum…..to si fakt na svazu delaji definitivne prdel Kral,Reznicek atd…v loni nesmyslny nahubkovy zakon a ted toto….ty vole oni delaji z hokeje definitivni bramboracku….mel by je nekdo prastit po hlave ,aby se jim tam rozsvitilo…a zacali delat neco poradnyho…treba proc.je to s nasi mladezi cim dal horsi…a nevymyslet kraviny….vrchol vseho bylo,kdyz Karel chytil puk do lapacky a hned… Číst vice »

Parvus1

Tak nám soudruzi na Svazu zase z toho udělali pěkný galamatyáš…18 vyloučených, z toho 5x zdržování hry/nepovolená výstroj, z toho „Karel Vejmelka lapačkou rozehrál kotouč, v podstatě ho svým kolegům hodil, aby mohli založit útok, ale jsou za to dvě minuty za zdržování hry.“ , dále 1xnový přestupek pozdní dohrání po zapískání… Přitom jediná rozumná věc neuznat gol po jakémkoli zásahu bruslí u soudruhů neprošla a pravidlo zůstalo stejné, na rozdíl od mezinárodního hokeje. Bych zase blil…To bude sezona zářezů ze strany sudích, kdy teď můžou pískat úplně snad všechny kontakty jako faul. Bravo Králi a Řezníčku, zase něco pro… Číst vice »

Stanik17

Marcel Haščák: „Potreboval som po dvoch rokoch zmenu. A hovorí sa aj, že v najlepšom treba odísť. Bol som dvakrát českým majstrom a odchádzal som s pocitom dobre odvedenej roboty.“

Kuba13

Bych ty sobotni kola hral s juniorkou by se na o2 divili

bravo123

„M. Svoboda za moře
Matěj Svoboda, jenž se připravoval s Horáckou Slavií se rozhodl využít nabídky z nižší zámořské soutěže a s třebíčským týmem se tak už připravovat nebude.“
13.8.2018 https://www.hstrebic.cz/archiv-aktualit.asp

Dusek

No snad uz zasahne do hry vic hracu z acka. Ty nemoci jsou fakt svinstvo v techto vedrech

Stanik17

Tak doplňuji krátké info k Alexovu odstoupení ze zápasu se Slovanem – prý měl s problémy s třísly, viz. Rovnost.