Domů Diskuzní fórum

Diskuzní fórum

Přidat komentář

Člen
pedro

Jako čekal jsem teda od rozhovoru s tím Allardem víc. Zajímalo by mě něco o něm, o jeho práci, jak to funguje v zámoří atd. Místo toho se ho redaktor ptá, co ví o Kometě, o Nečasovi a jestli sleduje českej hokej Zamračený Pro fanouška žádnej přínos. nic zajímavýho. Ti redaktoři by se fakt měli někdy zamyslet…

Člen
ddf76
Dusek
Člen
Dusek

asi byl „zájem“ všude

Deiv
Člen
Deiv

Hubas přestu z Pardubic do francouzského Rouenu..

Deiv
Člen
Deiv

Někdejší velký mládežnický talent, kapitán mnoha mládežnických repre výběrů Adam Zbořil přestupuje z Finska do Nových Zámků. Pamatujete na jeho neuvěřitelné statistiky z mládeže? A kde nakonec v 21 letech skončil

Člen
Fajmik

Ze by kompenzace za brabence nebo troska pomsta Libora (pokud tedy mel na nej jeste prava). Prosim brat s rezervou

Medard
Člen
Medard

A co třeba ani pomsta, ani kompenzace, protože tabulku na něj máme jen pro ČR. Jestli to spíš nebude tím, že o něj ve Finsku nebyl zájem a lepší nabídku než z Nových Zámků neměl. Mrknutí

Člen
Fajmik

Však píši,aby jste to brali s rezervou….to byla jen domněnka na to když tenkrát šel k nám brabenec a libor psal,že bude hráčská kompenzace…

Deiv
Člen
Deiv

Tenkrát se docela dost o Zbořilech psalo. Že se nějak nepohodli s Liborem.

Člen
pedro

Nechápu, co dělali bývalí zlínští letci u nás na těch trénincích bruslení, ti to nepotřebujou, spíš se měli školit v Tuřanech nebo Ruzyni Vysmátý

Kyzlink
Člen
Kyzlink

Simulovat a brečet už umí, tak se konečně učí bruslit. No.

Člen
ludo123

Oni se chcou na stará kolena začít živit hokejem, tak s ním musí získat nějaké zkušenosti.

Dusek
Člen
Dusek

Mertl do Plzně, to bych nečekal

Člen
Nair

Plzni to preju.Pro me je to sympaticky tym byl bych rad kdyby hrali nahore.

mzkr
Člen
mzkr
sorry ale palec dolů, Plzeň je opravdu indiánská, ale plná ubrečených squaw v čele s náčelníkem Tydýtem. Než tu byla extraliga a ty borce sem viděl v TV za repre, tak mě přišli v pohodě a pak sem je tu viděl v lize skoro všechny brečet a Straka vedl. To nemluvím o tom, jak jejich fans byli hotoví z našich. Pak jsme s nima zametli v PO, ještě dostali přes… Přečíst více »
Dusek
Člen
Dusek

No ja jim nic extra nepreju Mrknutí . V pameti mam stale Steskovsko-Vlasakovo neustaly breceni a rvani na rozhodciho a jejich hra v 7 az 8 lidech Vysmátý

Člen
free

A Straka, ten probrečel u rozhodčích víc času než odehrál v zápase. Jejich Pils fanda fórum je největší žumpa ze všech fór, kam jsem kdy náhodou zabrousil. Nemám žádné sympatie k tomuhle klubu.

Darda
Člen
Darda

Hm, Plíseň slušně posiluje. Gulaš, Straka, Mertl…. Na druhou stranu odešel top hráč Kubalík, slušnej Lev a k nám Socha, kterýmu se dost dařilo.

Člen
PeLo

Nevím jak vy, ale já už pomalu vzdal naději, že na fan shopu v kolekci Mistři bude k dostání něco hodnotného a opravdu důstojného. Snad jedině ta kšiltovka a nějaká nálepka ještě jde. Ale oblečení, stejně jako ta šála, to je fakt bída. Přes celou šálu Generali, to bych teda Zvracení
Jak to vidíte vy?

Člen
malbec

Kamarád měl 50tiny, tak jsem mu tričko vymyslel sám. Vyžádal jsem si souhlas Komety s použitím klubového loga. V tom fan shopu se nedá nic kloudného koupit. To je naprostá hrůza.

Dusek
Člen
Dusek

já čekám 4.týden na dres. Paní se dušovala, že dneska stopro musí dojít Vysmátý . Mám to jako dárek, takže doufám, že max. příští týden to budu mít

Člen
Mac

Adam Zbořil z Finska do Nových Zámků, ten to teda dopracoval…

Člen
malbec

Já si myslím, že udělal dobře. Na Slovensku bude vidět lépe jak pro skauty z ELH, tak pro skauty z KHL, než ve druhé finské lize.
Je škoda, že si za Kometu asi nezahraje (má s Liborkem rozkopané bábovičky). Ale ten jeho odchod, odchod Jenyše, Dymáčka a Hájka možná změnily přístup LZ k nasazování juniorů.

Člen
bravo123

Zajímavý vývoj.

Medard
Člen
Medard

Adama je velká škoda, svého času býval jeden z nejlepších českých hráčů v ročníku, lepší než třeba Ondřej Kaše který se letos prosadil v NHL.

Člen
Rozzuřený Ruda

pohledem fanouška máš asi pravdu,ale jinak,Adam dal na rady „pomazaných“ a tady je výsledek.Takže teď se musí kousnout,ukázat se a pak se uvidí,jestli mně moje stará mysl neklame,Libor o něm mluvil dobře a měl „dostat šanci“,najednou ticho po pěšině a pak jsme se dozvěděl,že je pryč,takže asi ho přemluvili ti nesprávní.

Člen
malbec

Ahoj Rudo. Musím uznat, že máš paměť jako slon. LZ o Adamovi mluvil do médií velmi dobře, jenže později neplnil sliby, které mu dal. A i když to může být „voda na tvůj mlýn“ Vysmátý , tak ten projekt Adamova zapojení do A týmu skončil s příchodem Kýhose do Komety. To byl důvod, proč Adam odešel.

Medard
Člen
Medard

Malbecu, nechcu si hrát na chytráka, ale asi si pleteš Adama s Jakubem. Adam odcházel když to tu koučoval Venera a o nějaké KHL si může nechat zdát. Když mu to půjde dobře tak bude rád za laso z Jihlavy nebo Olmíku.

Dusek
Člen
Dusek
Medard
Člen
Medard

Co je na tom zajímavého? Jeho tátu si tu pamatuju ještě z temných devadesátek.

Člen
Rozzuřený Ruda

nejen ty,ale musíš si je počeštit. Vypláznutý jazyk

Dusek
Člen
Dusek

to jméno je mazec

Člen
Rozzuřený Ruda

máš recht Palec nahoru i p.ča se dá napsat s tvrdým když máš dost Kokeše.

Člen
mircl

Tak Neči vyhlášen na Hokejistovi roku nejlepším nováčkem sezony.Velká gratulace a dej u nás pod osobním vedením Špenyho ještě jednu sezonu.

Člen
free

Jen škoda, že v poděkování zmínil jen LZ, Erat by si to už jen za to zastání po faulu na něj, zasloužil.

Jinak je ale anketa „Zlatá hokejka“ zcela zbytečná, dává jen hráčům NHL i KHL aureolu nepostradatelnosti a nadřazenosti v českém hokeji , což ale v reprezentaci tak jednoznačně nepotvrdili.

Člen
mircl
Tak co se té ankety týče,tak naprostý souhlas s tebou.A co se Nečiho týče,tak bych se ho trochu zastal.Ono to není nic jednoduchýho si stoupnout před kamery a ve velice omezeným čase něco smysluplnýho říct.Jasně,že mu Špeny pomohl hodně,ale přece jenom,kdyby mu Libor šanci nedal,tak hrál za dorost,nebo juniorku a ani o něm pořádně nevíme.A taky jsem stoprocentně přesvědčen,že kdyby Kometu vedl nějaký trenér zvenku,tak tolik šancí nedostal a už… Přečíst více »
Člen
free

Erat měl takové slovo a postavení, že kdyby řekl, že ho do lajny nechce, tak by to i LZ respektoval, tomu věř . Navíc z posledního rozhovoru s Eratem vyplynulo, že mu poskytoval rady i servis při jeho pobytu v USA. Proto mě to překvapilo.

wpDiscuz