Pravidla výjezdů

Na hlavní stránce je umístěn odkaz sekci výjezdů. Cena výjezdu je vždy rozpočítána pro 45 účastníků. V případě nižšího počtu zájemců bude cena adekvátně navýšena. Minimální počet účastníků výjezdu je však 35 lidí. Čas odjezdu je přibližný a bude upřesněn dle aktuálního času zápasu a stavu našich dálnic.

Rezervace posílejte na email: vyjezdy@fanklub-kometa.cz

Do předmětu emailu prosím uvádějte kterého výjezdu se chcete zúčastnit. Do samotné zprávy uveďte datum výjezdu, jméno (případně nick) VŠECH nahlašovaných osob a kontaktní telefonní číslo!

Výjezdu na venkovní extraligová utkání se může zúčastnit každý fanoušek hokejového klubu HC Kometa Brno, který bude dodržovat níže uvedená pravidla!

• Každý účastník je povinen poslouchat vedoucího výjezdu.
  • Platba za výjezdy musí být provedena vždy předem na pokladně fanklubu a nebo bezhotovostním převodem na účet
  • Všichni účastníci jsou povinni se po dobu celého výjezdu řídit pokyny vedoucího busu!
  • Přihlášené osoby, kterým je méně než 16 let se zúčastní výjezdu pouze v doprovodu osoby starší 18-ti let.
  • Osobě, která se včas a řádně neomluví, nebude vrácena zaplacená částka zpět!
  • Platí přísný zákaz ničit vybavení použitého dopravního prostředku!
  • Všichni účastníci se musí chovat „lidsky“ a neobtěžovat ostatní účastníky.
  • V použitém dopravním prostředku vždyplatí přísný zákaz kouření, včetně elektronických cigaret a IQOS a užívání návykových či omamných látek!

V případě porušení nějakého pravidla výše uvedeného může být osoba okamžitě vyloučena z přepravy a nebude ji umožněno zúčastnit se dalších výjezdů.
V takovémto případě se zaplacená částka dotyčné osobě nevrací a odvoz zpět do Brna si zajistí na vlastní náklady sama !!!!